Укр
Рус

Код товару: AR_3024026
LED світильник із датчиком ІЧ IP54 круглий VIDEX 12W 5000K сенсорний білий - високотехнологічне джерело світла. Призначений для використання у промисловому секторі, муніципальних ЖКГ об'єктах та присадибних ділянках. Служить для освітлення під'їзних площ, сходових кліток, гаражів, складських та інших приміщень із підвищеним рівнем вологості та пилу. Має високий рівень стійкості до зовнішніх впливів, широкий діапазон робочої температури та напруги. Після монтажу не потребує обслуговування протягом усього періоду експлуатації.
Довговічний, має високий рівень захисту від негативного впливу зовнішнього середовища. Світильник володіє високим захистом від ударів IK07 і високим ступенем пилу - та вологозахисту IP54.
Світильник має світловіддачу – 88Лм/Вт. Сумарна сила світлового потоку становить 1050 лм. Джерелом світла є світлодіоди, які практично не нагріваються і забезпечують якісне, рівномірне освітлення. Під час роботи світильника відсутнє мерехтіння, інфрачервоне або ультрафіолетове випромінювання. Колірна температура – 5000К (максимально наближена до денного світла). Кут розсіювання світла - 120 °, що дозволяє якісно висвітлити приміщення.
Стійкий до великої кількості включень та вимкнень (100000). Ресурс роботи – 30 000 годин. Заощаджує на експлуатаційних витратах, пов'язаних з відсутністю необхідності ремонту та заміни ламп або комплектуючих. При виготовленні використовуються лише безпечні матеріали.
Може використовуватися як за низьких, так і за високих температур. При підключенні безпосередньо до мережі забезпечить стабільну роботу під час перепадів напруги. Робочий діапазон напруги 180-260В дозволяє використовувати світильник на об'єктах з нестабільною або низькою напругою.
| Джерело світла | світлодіодна (LED) лампа |
| Тип світильника | вуличний, настінний, стельовий |
| Призначення | внутрішне освітлення, зовнішне освітлення |
| Форма | кругла |
| Тип монтажу | накладний |
| Потужність | 12 Вт |
| Світловий потік | 1050 Лм |
| Колірна температура | 5000 K |
| Живлення | 180 - 260 В |
| Smart-керування | немає |
| Колір | білий |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 0.185 кг, 185 г |
| Вологозахист | так |
| Довжина кабелю | кабель відсутній, 0.15 м |
| Клас захисту IP | IP54 |
| Кут розсіювання | 120° |
| Лампа в комплекті | є |
| Робоча температура | -20°C - +40°C |
| Розміри | 170 x 50 мм |
| Термін служби | 30 000 годин |
| Гарантія | 2 роки |
Інформація про технічні характеристики, комплектацію, склад, країну виготовлення, зовнішній вигляд товару тощо носить довідковий характер і ґрунтується на останніх доступних відомостях від виробника. Для уточнення інформації про товар можна звернутись до колл-центру Продавця або Сайту.
У цього товару ще немає відгуків.
688 ₴
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Слідкуйте за нами:
Ми приймаємо:
© Інтернет-магазин MAUDAU 2026
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Пн-Нд: 9:00-21:00