Укр
Рус

Код товару: AR_3024038
Світильник Videx під лампу GX53 поворотний – сучасне рішення для освітлення будь якого інтер’єру. Для роботи цих моделей світильника потрібна світлодіодна лампочка з цоколем GX53 і максимальною потужністю до 30Вт. Використовуються як для основного, так і для акцентного освітлення, зокрема для інтер'єрної підсвітки житлових, адміністративних та торговельних приміщень, кафе, ресторанів, готелів тощо. Сучасний дизайн та компактні розміри роблять їх універсальними, а можливість регулювати кут нахилу допоможе скерувати промінь світла в необхідне вам місце. Кріпиться до будь-якої горизонтальної поверхні, як правило, до стелі, випромінюючи світло вниз. Використовуються виключно в приміщеннях, так як мають клас захисту від пилу та вологи IP20. Не містить шкідливих речовин. Після монтажу не вимагає обслуговування на протязі всього періоду експлуатації. Корпус виконаний з алюмінію, що не схильний до корозії на відміну від дешевих аналогів з металевим корпусом.
Особливості
Як джерело світла використовується одна лампочка з цоколем GX53 і максимальною потужністю 30W. Довговічний, має високий ступінь захисту від негативного впливу зовнішнього середовища. При виготовленні використовуються тільки безпечні матеріали. Лампа в комплект до світильника не входить!
| Джерело світла | світлодіодна (LED) лампа, рефлекторна лампа |
| Тип світильника | настінний, стельовий |
| Призначення | внутрішне освітлення |
| Форма | кругла |
| Тип монтажу | накладний, вбудований |
| Потужність | 30 Вт |
| Живлення | 220 - 240 В |
| Цоколь лампи | GX53 |
| Smart-керування | немає |
| Колір | чорний |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 0,3 кг |
| Вологозахист | ні |
| Довжина кабелю | кабель відсутній |
| Клас захисту IP | IP20 |
| Кут розсіювання | 100° |
| Лампа в комплекті | ні |
| Робоча температура | -10°С - +40°С |
| Розміри | ø 80 х 82 мм |
| Гарантія | 3 роки |
Інформація про технічні характеристики, комплектацію, склад, країну виготовлення, зовнішній вигляд товару тощо носить довідковий характер і ґрунтується на останніх доступних відомостях від виробника. Для уточнення інформації про товар можна звернутись до колл-центру Продавця або Сайту.
У цього товару ще немає відгуків.
509 ₴
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Слідкуйте за нами:
Ми приймаємо:
© Інтернет-магазин MAUDAU 2026
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Пн-Нд: 9:00-21:00