Укр
Рус





Код товару: AR_3006136
Для процесорів - INTEL, AMD, сокет - 1156, 1366, 2011, FM1, AM2, AM2+, FM2, AM3, AM4, AM5, 1150, 1151, 1152, 1155, 1200, 1700, 2066, діаметр вентиляторів - 120 мм, Підсвічування - ARGB, 300 Вт, 2000 об/хв, матеріал радіатора - алюміній + мідь, Тип підшипників - Double Ball Bearing, рівень шуму - 33.28 dB, роз'єми живлення - 3-pin, 3-pin (помпа), 4-pin (вентилятор), білий
| Для процесорів | INTEL, AMD |
| Сокет | 1156, FM1, 1200, 1700, 1151, AM5, AM4, FM2, AM3, AM2+, AM2, 1155, 1150, 2066, 1152, 2011, 1366 |
| Кількість вентиляторів | 3 |
| Діаметр вентиляторів | 120 мм |
| Підсвічування | ARGB |
| Максимальний TDP | 300 Вт |
| Тип підшипників | Double Ball Bearing |
| Рівень шуму | 33.28 dB |
| Колір | білий |
| Країна виробник | Китай |
| Максимальна частота обертів | 2000 об/хв |
| Матеріал радіатора | алюміній + мідь |
| Напруга живлення вентиляторів | 12 В |
| Повітряний потік | 82 CFM |
| Роз'єми живлення | 3-pin, 3-pin (помпа), 4-pin (вентилятор) |
| Розмір водоблоку | 70 х 70 х 52.4 мм |
| Розміри вентиляторів | 120 х 120 х 25 мм |
| Розміри радіаторів | 393 х 120 х 27 мм |
| Тиск | 3.1 мм H2O |
| Управління швидкістю обертання | так |
| Гарантія | 1 рік |
Інформація про технічні характеристики, комплектацію, склад, країну виготовлення, зовнішній вигляд товару тощо носить довідковий характер і ґрунтується на останніх доступних відомостях від виробника. Для уточнення інформації про товар можна звернутись до колл-центру Продавця або Сайту.
У цього товару ще немає відгуків.
4 418 ₴
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Слідкуйте за нами:
Ми приймаємо:
© Інтернет-магазин MAUDAU 2026
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Пн-Нд: 9:00-21:00