Укр
Рус












Код товару: AR_3006134
Випробуйте виняткову продуктивність з ROG Ryujin III 360 ARGB Extreme, оснащеною насосом Emma Gen8 V2 від Asetek і вдосконаленими магнітними вентиляторами ROG ARGB для максимальної потужності процесорів AMD AM5 9000 Series і Intel Core Ultra.
Це передове рішення для охолодження включає вбудований вентилятор VRM для стабільної продуктивності під час інтенсивних завдань. Завдяки оновленому РК-дисплею з роздільною здатністю 480p і частотою оновлення 60 Гц насолоджуйтеся більш плавним візуальним досвідом - відкрийте безмежні можливості з ROG Ryujin III 360 ARGB Extreme!
| Для процесорів | AMD, INTEL |
| Сокет | 1155, 1150, 1156, 1851, 1200, 1700, 1151, AM5, AM4 |
| Кількість вентиляторів | 3 |
| Діаметр вентиляторів | 120 мм |
| Підсвічування | ARGB |
| Тип підшипників | гідродинамічний (FDB Bearing) |
| Рівень шуму | 36 dB |
| Колір | чорний |
| Країна виробник | Китай |
| Довжина патрубків | 400 мм |
| Максимальна частота обертів | 2800 об/хв |
| Матеріал радіатора | алюміній |
| Обслуговування СВО | немає |
| Повітряний потік | 89.73 CFM |
| Роз'єми живлення | 4-pin, 4-pin PWM |
| Розмір водоблоку | 108 x 92 x 89 мм |
| Розміри радіаторів | 399.5 x 120 x 30 мм |
| Тиск | 5 мм H2O |
| Управління швидкістю обертання | так |
| Гарантія | 10 років |
Інформація про технічні характеристики, комплектацію, склад, країну виготовлення, зовнішній вигляд товару тощо носить довідковий характер і ґрунтується на останніх доступних відомостях від виробника. Для уточнення інформації про товар можна звернутись до колл-центру Продавця або Сайту.
У цього товару ще немає відгуків.
19 588 ₴
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Слідкуйте за нами:
Ми приймаємо:
© Інтернет-магазин MAUDAU 2026
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Пн-Нд: 9:00-21:00