Укр
Рус












Код товару: AR_3006116
ID-Cooling FX240 INF — система водяного охолодження процесора, оснащена підсвіткою вентиляторів ARGB, яка подарує системі яскравий та неповторний вигляд.
Виріб оснащений алюмінієвим радіатором, який допомагає швидше охолодити процесор. Вентилятор має широкі лопаті, які здатні захопити велику кількість повітря. За одну хвилину виріб виконує 300~2000 обертів. Підключається пристрій за допомогою конекторів 4Pin ШІМ + 5V 3Pin ARGB.
Завдяки міцній нейлоновій структурі, довговічність трубки підвищується, мінімізуючи ризик згинання, розриву та витоку рідини. Дизайн виробу вирізняється яскравою підсвіткою, яка ідеально доповнить ігровий ПК із прозорою боковою панеллю.
| Для процесорів | INTEL, AMD |
| Сокет | 1700, 1151, AM5, AM4, 1155, 1150, 1151, AM4, 1200, 1700, AM5, 1156, 1851, 1200 |
| Кількість вентиляторів | 2 |
| Діаметр вентиляторів | 120 мм |
| Підсвічування | ARGB |
| Максимальний TDP | 300 Вт |
| Тип підшипників | гідравлічний |
| Рівень шуму | 27.2 dB |
| Колір | чорний |
| Країна виробник | Китай |
| Довжина патрубків | 400 мм |
| Максимальна частота обертів | 2000 об/хв |
| Матеріал радіатора | алюміній + мідь |
| Напруга живлення вентиляторів | 12 В |
| Повітряний потік | 58 CFM |
| Роз'єми живлення | 4-pin PWM |
| Розмір водоблоку | 72 x 72 x 60 мм |
| Розміри вентиляторів | 120 х 120 х 25 мм |
| Розміри радіаторів | 276 x 120 x 27 мм |
| Тиск | 1.94 мм H2O |
| Управління швидкістю обертання | так |
| Гарантія | 1 рік |
Інформація про технічні характеристики, комплектацію, склад, країну виготовлення, зовнішній вигляд товару тощо носить довідковий характер і ґрунтується на останніх доступних відомостях від виробника. Для уточнення інформації про товар можна звернутись до колл-центру Продавця або Сайту.
У цього товару ще немає відгуків.
3 144 ₴
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Слідкуйте за нами:
Ми приймаємо:
© Інтернет-магазин MAUDAU 2026
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Пн-Нд: 9:00-21:00