Укр
Рус









Код товару: AR_3006137
сокет - 1156, 1366, AM4, AM5, 1150, 1151, 1155, 1200, 1700, 1851, діаметр вентиляторів - 120 мм, Підсвічування - ARGB, 2000 об/хв, рівень шуму - 29 dB, роз'єми живлення - 4-pin, білий
| Для процесорів | INTEL, AMD |
| Сокет | 1155, 1150, 1366, 1156, 1851, 1200, 1700, 1151, AM5, AM4 |
| Кількість вентиляторів | 1 |
| Діаметр вентиляторів | 120 мм |
| Підсвічування | ARGB |
| Максимальний TDP | 220 Вт |
| Рівень шуму | 29 dB |
| Колір | білий |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 600 г |
| Максимальна частота обертів | 2000 об/хв |
| Матеріал радіатора | алюміній |
| Напруга живлення вентиляторів | 12 В |
| Повітряний потік | 73 CFM |
| Роз'єми живлення | 4-pin, 4-pin PWM |
| Розмір (загальний) | 125 х 70.5 х 156.7 мм |
| Розміри вентиляторів | 120 х 120 х 25 мм |
| Тип системи охолодження | активна (кулер) |
| Тиск | 4.3 мм H₂O |
| Управління швидкістю обертання | так |
| Гарантія | 2 роки |
Інформація про технічні характеристики, комплектацію, склад, країну виготовлення, зовнішній вигляд товару тощо носить довідковий характер і ґрунтується на останніх доступних відомостях від виробника. Для уточнення інформації про товар можна звернутись до колл-центру Продавця або Сайту.
У цього товару ще немає відгуків.
1 328 ₴
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Слідкуйте за нами:
Ми приймаємо:
© Інтернет-магазин MAUDAU 2026
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Пн-Нд: 9:00-21:00