Укр
Рус







Код товару: KM_3410968
Характеристики
Таймер тижневий електронний призначений для відліку інтервалів часу протягом тижня та автоматичного керування електрообладнанням. Дозволяє програмувати до 28 циклів включення/відключення з мінімальним кроком налаштування 1 хвилина. Має низьку добову похибку та високу зносостійкість.
| Параметр | Значення |
|---|---|
| Бренд | АСКО УКРЕМ |
| Серія | THC15 |
| Артикул | A0090040005 |
| Тип пристрою | електронний |
| Напруга живлення | AC 230 В |
| Номінальна робоча напруга Ue | AC 180…240 В |
| Струм комутації | (AC 1) 16 А |
| Кількість програм керування | 28 |
| Крок налаштування по часу | 1 хв |
| Добова часова похибка | 2 сек |
| Споживана потужність Рсп | 4 Вт |
| Номінальна напруга ізоляції Ui | 500 В |
| Номінальна імпульсна напруга Uimp | 4 кВ |
| Ступінь захисту | IP30 |
| Зносостійкість електрична | 10 000 циклів |
| Зносостійкість механічна | 100 000 циклів |
| Температура експлуатації | –10…+45 °С |
| Відповідність стандартам | ДСТУ EN 60947 6 2 |
Інформація про технічні характеристики, комплектацію, склад, країну виготовлення, зовнішній вигляд товару тощо носить довідковий характер і ґрунтується на останніх доступних відомостях від виробника. Для уточнення інформації про товар можна звернутись до колл-центру Продавця або Сайту.
У цього товару ще немає відгуків.
824 ₴
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Слідкуйте за нами:
Ми приймаємо:
© Інтернет-магазин MAUDAU 2026
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Пн-Нд: 9:00-21:00