Укр
Рус

Код товару: AR_3015201
Режими роботи - Wi-Fi точка, стандарти мереж - n, ac, a, b, g, ax (до 2402 Мбіт/с), робоча частота - 2.4 / 5 ГГц, тип антени - вбудована/незнімна, інтерфейси - LAN 10/100/1000 Мбіт/с
| Режими роботи | Wi-Fi точка |
| Стандарти мереж | n, ac, a, b, g, ax (до 2402 Мбіт/с), Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Робоча частота | 2.4 / 5 ГГц |
| Тип антени | вбудована/незнімна |
| Інтерфейси | LAN 10/100/1000 Мбіт/с |
| Країна виробник | Китай |
| Безпека інформації | WPA3, WPA/WPA2-Enterprise, WEP, WPA-PSK, WPA2-PSK |
| Відповідність мережевим стандартам | IEEE 802.3af PoE (Power over Ethernet), IEEE 802.11 n, IEEE 802.11 g, IEEE 802.11 ac, IEEE 802.11 a, IEEE 802.11 b, IEEE 802.3at PoE (Power over Ethernet), IEEE 802.11 ax |
| Вага | 253 г |
| Висота | 115 мм |
| Глибина | 30 мм |
| Додаткові можливості | 2x2 MU-MIMO, 3x3 MU-MIMO |
| Живлення | PoE/адаптер |
| Кількість LAN портів (RJ-45) | 4 |
| Кількість антен | 3 |
| Моніторинг та управління | GWN.Manager |
| Набір | 1 точка доступу |
| Робочий діапазон температури повітря | 0°C~45°C |
| Ширина | 135 мм |
| Гарантія | 1 рік |
Інформація про технічні характеристики, комплектацію, склад, країну виготовлення, зовнішній вигляд товару тощо носить довідковий характер і ґрунтується на останніх доступних відомостях від виробника. Для уточнення інформації про товар можна звернутись до колл-центру Продавця або Сайту.
У цього товару ще немає відгуків.
4 776 ₴
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Слідкуйте за нами:
Ми приймаємо:
© Інтернет-магазин MAUDAU 2026
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Пн-Нд: 9:00-21:00