Укр
Рус

Код товару: AR_3015193
Зовнішня всеспрямована точка доступу RG-RAP6202(G) Wi-Fi 5 AC1300
Стійкість до суворих умов експлуатації
Повністю герметична, водонепроникна, пилонепроникна, вологостійка та вогнестійка конструкція, а також захист від вітрової ерозії.
Всеспрямоване покриття з широким діапазоном
Чотири вбудовані антени з високим коефіцієнтом підсилення та повне покриття в радіусі 100 метрів на частоті 2,4 ГГц і 300 метрів на частоті 5 ГГц
Легке додавання додаткової зовнішньої мережі Wi-Fi за допомогою Reyee Mesh
Ніяких кабелів і простота використання.
Просте встановлення
Конструкція кріплення, відокремлена від стійки, легке встановлення та пластикові кабельні стяжки замість залізного обруча.
Хмарні технології спрощують ведення бізнесу
| Режими роботи | Wi-Fi точка |
| Стандарти мереж | ac (до 1.2 Гбіт/с), Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| Робоча частота | 2.4 / 5 ГГц |
| Тип антени | вбудована/незнімна |
| Інтерфейси | LAN 10/100/1000 Мбіт/с |
| Країна виробник | Китай |
| Безпека інформації | WPA, WPA-PSK, WPA2-PSK |
| Вага | 1000 г |
| Висота | 166 мм |
| Глибина | 220 мм |
| Додаткові можливості | 2x2 MIMO |
| Живлення | PoE/адаптер |
| Кількість LAN портів (RJ-45) | 2 |
| Кількість антен | 4 |
| Набір | 1 точка доступу |
| Робочий діапазон температури повітря | -30°C ~ +65°C |
| Ширина | 220 мм |
| Гарантія | 3 роки |
Інформація про технічні характеристики, комплектацію, склад, країну виготовлення, зовнішній вигляд товару тощо носить довідковий характер і ґрунтується на останніх доступних відомостях від виробника. Для уточнення інформації про товар можна звернутись до колл-центру Продавця або Сайту.
У цього товару ще немає відгуків.
10 299 ₴
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Слідкуйте за нами:
Ми приймаємо:
© Інтернет-магазин MAUDAU 2026
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Пн-Нд: 9:00-21:00