Укр
Рус

Код товару: AR_3017280
Світлодіодний торшер VIDEX TF07W призначений для забезпечення комфортних та сприятливих умов у вашому приміщенні. Встановлюється в вітальнях, спальнях і кухнях, з його допомогою легко зробити акцент на певну освітлювану зону. Завдяки унікальній здатності налаштовувати освітлення цей пристрій стане незамінним помічником для Вас.
За допомогою рухомого кріплення ви легко зможете змінити кут освітлення. Кут розсіювання світла у даного торшера становить 120 градусів. Гарантовано рівномірний розподіл світлового потоку 740Лм при максимальній потужності. Ефективний і надійний світлодіодний торшер буде служити довго, що підтверджується 2-х річною гарантією.
Торшер складається з 3-х збірних механізмів: верхній частині (сам світильник), середньої (металева ніжка яка вкручується), нижній (кругла стійка підставка, яка забезпечує його стійке положення на підлозі). Розбірна конструкція торшера дозволяє використовувати його в якості настільної лампи (окремо можна придбати струбцину для кріплення).
Зручний таймер автовідключення на 60 хв. Вимикач у вигляді сенсорного дімммера дозволяє відключати прилад від електромережі, не виймаючи вилку з розетки, а також налаштовувати 5 типів яскравості, три види температури. Висота в робочому положенні 150 см. Адаптер додається в комплекті.
Колірна температура :
| Стиль | лофт |
| Призначення | для спальні, для передпокою, для вітальні, для коридору, для дитячої, для холу |
| Джерело світла | світлодіодна (LED) панель |
| Лампа в комплекті | є |
| Кількість ламп | 1 |
| Колір основи/корпусу | білий |
| Колір плафона | білий |
| Країна виробник | Китай |
| Висота | 150 см |
| Клас захисту IP | IP20 |
| Колірна температура | 3000 К, 4100 К, 5500 К |
| Максимальна потужність лампи | 14 Вт |
| Матеріал основи/корпусу | алюміній |
| Матеріал плафона | пластик |
| Особливості | регульований поворот, з підставкою, регульований нахил, автовідключення, регульована висота |
| Світловий потік | 740 Лм |
| Ширина | 9 см |
| Гарантія | 1 рік |
Інформація про технічні характеристики, комплектацію, склад, країну виготовлення, зовнішній вигляд товару тощо носить довідковий характер і ґрунтується на останніх доступних відомостях від виробника. Для уточнення інформації про товар можна звернутись до колл-центру Продавця або Сайту.
У цього товару ще немає відгуків.
2 707 ₴
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Слідкуйте за нами:
Ми приймаємо:
© Інтернет-магазин MAUDAU 2026
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Пн-Нд: 9:00-21:00