Ультрафіолетова лампа проти комарів УФ пастка інсектицидна для комарів Kill Pest IK-204-30W - фото 1
Ультрафіолетова лампа проти комарів УФ пастка інсектицидна для комарів Kill Pest IK-204-30W - фото 2
Ультрафіолетова лампа проти комарів УФ пастка інсектицидна для комарів Kill Pest IK-204-30W - фото 3
Ультрафіолетова лампа проти комарів УФ пастка інсектицидна для комарів Kill Pest IK-204-30W - фото 4
Ультрафіолетова лампа проти комарів УФ пастка інсектицидна для комарів Kill Pest IK-204-30W - фото 5
Ультрафіолетова лампа проти комарів УФ пастка інсектицидна для комарів Kill Pest IK-204-30W
Код товару: AB_3101645
Про товар
  • Модель: Kill Pest IK-204 30 Вт;
  • Потужність: 30Вт;
  • Тип лампи: 2*15 Вт ультрафіолет;
  • Цоколь: G5;
  • Напруга на сітці: 1800V;
  • Живлення: 230V ~ 50Hz;