Укр
Рус



Код товару: KM_3412654
HS 1040 — багатофункціональний інструмент, що заміняє декілька окремих інструментів. Використовується для зняття ізоляції з проводів великого перерізу, опресовування ізольованих та неізольованих наконечників, різання мідних провідників і стального дроту. Призначений для електромонтажних робіт, забезпечує ефективність та точність у процесі роботи.
| Параметр | Значення |
|---|---|
| Бренд | АСКО УКРЕМ |
| Артикул | A0170010009 |
| Модель | HS 1040 |
| Тип | універсальний інструмент |
| Призначення | електромонтажні роботи |
| Переріз проводу для зняття ізоляції | 8…16 мм² |
| Переріз наконечників для опресовування | 0.5…2 мм² |
| Діаметр мідного проводу для різання | до 3 мм |
| Діаметр стального дроту для різання | до 2 мм |
| Вага | 0.164 кг |
| Довжина | 165 мм |
Інформація про технічні характеристики, комплектацію, склад, країну виготовлення, зовнішній вигляд товару тощо носить довідковий характер і ґрунтується на останніх доступних відомостях від виробника. Для уточнення інформації про товар можна звернутись до колл-центру Продавця або Сайту.
У цього товару ще немає відгуків.
429 ₴
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Слідкуйте за нами:
Ми приймаємо:
© Інтернет-магазин MAUDAU 2026
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Пн-Нд: 9:00-21:00