Джерело безперебійного живлення з правильною синусоїдою Ritar RTSW-600NL12 LED 360Вт 12В під зовнішній АКБ - фото 1
Джерело безперебійного живлення з правильною синусоїдою Ritar RTSW-600NL12 LED 360Вт 12В під зовнішній АКБ - фото 2
Джерело безперебійного живлення з правильною синусоїдою Ritar RTSW-600NL12 LED 360Вт 12В під зовнішній АКБ
Код товару: ST_759384
Про товар
Характеристики:
  • Номінальна потужність: 600VA/360Ват.
  • Коефіцієнт потужності: 0,6.
  • Тип вихідного сигналу: правильна синусоїда.
  • Вхідна напруга: 220V: 175 ~ 275V AC.
  • Вихідна напруга: 220V: 220V AC ± 10%.
  • Вихідна напруга під час роботи від батареї: 220V AC ± 5%.
  • Час перемикання: 2 ≤ 6ms.
  • Струм заряду 5-7А.
  • Стабілізація (AVR): 3 ступеня (мікропроцесорне управління, крок 22,5V).
  • Частота: 50Hz/60Hz.
  • Захист від короткого замикання: є.
  • Аварійне відключення (захист від перевантаження): є.
  • Захист від повного розряду батареї: є.
  • USB інтерфейс: відсутній.
  • RS-232 інтерфейс: відсутній.
  • Захист ліній зв'язку: відсутній.
  • Увімкнення/вимкнення звукової індикації: є.
  • Тип індикації: світлодіоди.
  • Зовнішня батарея: 12 В.
  • Рекомендована ємність батареї: 20 - 65 А/год.
  • Кількість розеток Schuko: 1.
  • Тип корпусу: метал, колір чорний.
  • Робоча температура: 0 - 45°С.
Характеристики
Бренд
Ritar
Активна вихідна потужність (номінальна)
360 Вт
300 - 450 Вт
Повна вихідна потужність (максимальна)
600 ВА
Форма вихідної напруги
Правильна (чиста) синусоїда
Кількість фаз (вхід/вихід)
1
Акумуляторна батарея
Зовнішня
Номінальна напруга АКБ
12 В