Укр
Рус

Код товару: AR_3016635
Ваги підлогові Esperanza EBS006
Підлогові ваги Esperanza - знахідка як для прихильників здорового способу життя, так і для естетів. Тепер ви можете не тільки легко контролювати свою вагу, але також і прикрасити свою квартиру стильним аксесуаром. Для вашої зручності всі дані відображаються на яскравому рідкокристалічному дисплеї. Ваги Esperanza включаються і відключаються автоматично, що надовго збереже заряд батареї.
Польська компанія Esperanza була заснована в 1997 році. Спектр виробленої нею продукції дуже широкий і включає в себе всіляку дрібну споживчу електроніку і техніку, а також різні аксесуари, такі необхідні в побуті.
Всю продукцію, що випускається під брендом Esperanza продукцію можна розділити на безліч категорій - портативні радіоприймачі, кліматична техніка, дрібна побутова техніка, різні аксесуари для дому, товари для краси і здоров'я, аксесуари для мобільних телефонів і ноутбуків, всілякі кабелі та перехідники, аудіотехніка і т.д . Асортимент товарів постійно збільшується і доповнюється все новими категоріями.
Всю цю продукцію можна охарактеризувати як доступну, але при цьому відрізняється гарною якістю. Товари Esperanza удостоювалися нагород на різних виставках споживчої електроніки і техніки. Вони користуються стабільним попитом, як на рідному ринку, так і на ринках сусідніх країн. Головний офіс компанії розташований в місті Ожарув-Мазовецький, Польща.
За 15 років успішної роботи на ринку Esperanza трансформувалася з невеликого сімейного бізнесу в компанію зі штатом понад 60 осіб. Сьогодні Esperanza - один з найбільш відомих брендів, що продаються далеко за межами Європи.
| Тип роботи | електронні |
| Призначення | побутові |
| Максимальне навантаження | 180 кг |
| Додаткові функції | індикація перевантаження, автоматичне відключення, дисплей |
| Матеріал | загартоване скло |
| Колір | різнокольоровий |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 1.68 кг |
| Габарити | 30.5 x 30.5 x 2.3 см |
| Живлення | 1 х CR2032 |
| Особливості | індикатор зарядження батареї, індикатор перевантаження, 4 високоточні датчики, lcd-дисплей (70 x 34 мм) |
| Точність вимірювання | 100 г |
| Гарантія | 1 рік |
Інформація про технічні характеристики, комплектацію, склад, країну виготовлення, зовнішній вигляд товару тощо носить довідковий характер і ґрунтується на останніх доступних відомостях від виробника. Для уточнення інформації про товар можна звернутись до колл-центру Продавця або Сайту.
У цього товару ще немає відгуків.
547 ₴
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Слідкуйте за нами:
Ми приймаємо:
© Інтернет-магазин MAUDAU 2026
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Пн-Нд: 9:00-21:00