Укр
Рус





Код товару: AR_3005326
Найкраща графіка для ПК
Збільште продуктивність вашого ПК завдяки швидкій і потужній графічній карті NVIDIA GeForce GT 1030. Комп'ютерні ігри. Робота з фото та HD-відео. Отримавши численні нагороди архітектура NVIDIA Pascal з процесором GT 1030 і найпередовіші технології дадуть вам змогу отримати необхідний рівень продуктивності, достатній для найвимогливіших застосунків.
Передові ігрові технології
Ядро Pascal розроблено спеціально для роботи з дисплеями наступного покоління. Технології NVIDIA GameWorks забезпечують максимально плавний геймплей і кінематографічну якість.
Geforce Experience
Гарантує найкращу продуктивність в іграх завдяки автоматичному оновленню драйверів відео від NVIDIA. Дає нагоду користувачам оптимізувати ігрові налаштування за допомогою одного кліка.
Компоненти Military Class 4
Одним із вирішальних чинників у продуктивності є якість використовуваних компонентів. Ось чому MSI використовує тільки MIL-STD-810G сертифіковані компоненти. Тільки ці компоненти в змозі витримати напружені умови екстремального геймінгу та розгону.
Afterburner
MSI Afterburner — це найпопулярніша програма у світі для розгону графічних карт, яка дає змогу повністю контролювати відеокарту. Утиліта також дає змогу отримувати вичерпну інформацію про апаратні частини вашого ПК, настроювати роботу вентиляторів, записувати відео та виконувати тестування.
| Сімейство графіки | NVIDIA |
| Форм-фактор | низькопрофільна |
| Призначення | звичайна |
| Графічний чіп | GeForce GT 1030 |
| Інтерфейс | PCI-Express 4.0 |
| Об'єм вбудованої пам'яті | 4 ГБ |
| Тип пам'яті | DDR4 |
| Розрядність шини пам'яті | 64 Bit |
| Роз'єми | 1 x HDMI 2.0b, 1 x DisplayPort 1.4a |
| Тип системи охолодження | пасивний |
| Вид охолодження | радіатор |
| Роз'єми додаткового живлення | відсутнє |
| Країна виробник | Китай |
| (Збірка) Довжина відеокарти, мм | 150 |
| (Збірка) Кількість займаних слотів корпусу | 2.3 Slot |
| (Збірка) Наявність низькопрофільної заглушки | н.д. |
| Вага | 304 г |
| Версія DirectX | 12 |
| Версія OpenGL | 4.5 |
| Мінімальна рекомендована потужність блоку живлення | 300 Вт |
| Максимальна споживана потужність | 20 Вт |
| Максимальне число дисплеїв | 2 |
| Розміри | 150 x 69 x 38 мм |
| Частота пам'яті | 2100 MHz |
| Частота ядра (Boost) | 1430 MHz |
| Гарантія | 3 роки |
Інформація про технічні характеристики, комплектацію, склад, країну виготовлення, зовнішній вигляд товару тощо носить довідковий характер і ґрунтується на останніх доступних відомостях від виробника. Для уточнення інформації про товар можна звернутись до колл-центру Продавця або Сайту.
У цього товару ще немає відгуків.
5 313 ₴
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Слідкуйте за нами:
Ми приймаємо:
© Інтернет-магазин MAUDAU 2026
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Пн-Нд: 9:00-21:00