Укр
Рус

Код товару: AR_3014513
ХАРАКТЕРИСТИКИ
Потужність: 250mW/500mW/1000mW/2000mW
Частота: 5.0-5.8 GHz
Кількість каналів: 48CH включно з L та X Band
Вхідна напруга: 7-26V
BEC: 5V @ <500mA
Підтримка ТБ-формату: NTSC/PAL
Мікрофон: Наявний
Конектор: MMCX
Монтажні отвори: 30.5 х 30.5мм
Розмір: 36 х 36мм
Вага: 18.5г
КОМПЛЕКТАЦІЯ:
- Відеопередавач
- Адаптер MMCX на SMA
- AV Cable
| Тип | Аналоговий |
| Потужність | 250/500/1000/2000 mW |
| Розмір корпусу | 36х36 мм |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 18.5 г |
| Вихідна напруга | 5 V |
| Вхідна напруга | 7-26 V |
| Тип запчастини (квадрокоптери) | аксесуари, відеопередатчик |
| Гарантія | 1 місяць |
Інформація про технічні характеристики, комплектацію, склад, країну виготовлення, зовнішній вигляд товару тощо носить довідковий характер і ґрунтується на останніх доступних відомостях від виробника. Для уточнення інформації про товар можна звернутись до колл-центру Продавця або Сайту.
У цього товару ще немає відгуків.
1 773 ₴
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Слідкуйте за нами:
Ми приймаємо:
© Інтернет-магазин MAUDAU 2026
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Пн-Нд: 9:00-21:00