Укр
Рус

Код товару: AR_3018628
пластик, матеріал замків - пластик, конструкція - контейнер
| Матеріал | пластик |
| Матеріал замків | пластик |
| Конструкція | контейнер |
| Країна виробник | Германия, Німеччина |
| Вага | 0.3 кг |
| Вантажопідйомність | до 1.5 кг |
| Висота | 63 мм |
| Глибина | 155 мм |
| Кількість відсіків органайзера | 6 |
| Кількість замків | 2 |
| Кількість ручок | 1 |
| Матеріал петель | пластик |
| Матеріал ручок | пластик |
| Ширина | 260 мм |
| Гарантія | 1 рік |
Інформація про технічні характеристики, комплектацію, склад, країну виготовлення, зовнішній вигляд товару тощо носить довідковий характер і ґрунтується на останніх доступних відомостях від виробника. Для уточнення інформації про товар можна звернутись до колл-центру Продавця або Сайту.
У цього товару ще немає відгуків.
992 ₴
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Слідкуйте за нами:
Ми приймаємо:
© Інтернет-магазин MAUDAU 2026
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Пн-Нд: 9:00-21:00