Укр
Рус

Код товару: AR_3018655
✔ Повністю сумісний з усіма кейсами Tough Case M;
✔ забезпечує комфортне перенесення і зберігання (комплектування самостійне) біт та аксесуарів з списку з артикулами: DT70800; DT70805 - DT70816; DT70826; DT70826
| Матеріал | пластик |
| Матеріал замків | пластик |
| Конструкція | органайзер, з кришкою |
| Країна виробник | Китай |
| Висота | 50 мм |
| Глибина | 104 мм |
| Додатково | можливість об'єднання в групу ящиків |
| Кількість замків | 1 |
| Матеріал петель | пластик |
| Перегородки органайзера | регульовані |
| Ширина | 151 мм |
Інформація про технічні характеристики, комплектацію, склад, країну виготовлення, зовнішній вигляд товару тощо носить довідковий характер і ґрунтується на останніх доступних відомостях від виробника. Для уточнення інформації про товар можна звернутись до колл-центру Продавця або Сайту.
У цього товару ще немає відгуків.
510 ₴
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Слідкуйте за нами:
Ми приймаємо:
© Інтернет-магазин MAUDAU 2026
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Пн-Нд: 9:00-21:00