Укр
Рус

Код товару: AR_3018642
Сконструйований з використанням ударостійких полімерів для тривалого терміну служби в умовах будівельного майданчика. Всередині 5 знімних контейнерів, які можуть бути встановлені поруч із робочим місцем для швидкого доступу. IP65 захист від потрапляння крапель дощу та будівельного пилу. Кришка, що щільно закривається, не допускає переміщення вмісту контейнерів при транспортуванні. Посилені металом клямки. Можливість використовувати навісний замок. Частина модульної системи зберігання PACKOUT.
| Матеріал | пластик |
| Матеріал замків | метал |
| Конструкція | органайзер, з кришкою, модульна система |
| Країна виробник | США |
| Вага | 1.5 кг |
| Висота | 120 мм |
| Глибина | 380 мм |
| Додатково | можливість об'єднання в групу ящиків, посилений |
| Кількість замків | 2 |
| Кількість ручок | 1 |
| Матеріал петель | пластик |
| Матеріал ручок | гума, пластик |
| Ширина | 250 мм |
| Гарантія | 1 рік |
Інформація про технічні характеристики, комплектацію, склад, країну виготовлення, зовнішній вигляд товару тощо носить довідковий характер і ґрунтується на останніх доступних відомостях від виробника. Для уточнення інформації про товар можна звернутись до колл-центру Продавця або Сайту.
У цього товару ще немає відгуків.
2 520 ₴
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Слідкуйте за нами:
Ми приймаємо:
© Інтернет-магазин MAUDAU 2026
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Пн-Нд: 9:00-21:00