Укр
Рус

Код товару: AR_3018649
Органайзери Stark SmartBox допоможуть вам організувати зберігання дрібних деталей, предметів і елементів, як-от металовироби, пластикові дюбелі, бити, свердла, ґудзики, ущільнювачі тощо. Органайзери компактні, зручні, довговічні у використанні та транспортуванні.
Переваги:
| Матеріал | пластик |
| Матеріал замків | пластик |
| Конструкція | органайзер |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 0.43 кг |
| Висота | 50 мм |
| Глибина | 265 мм |
| Кількість замків | 2 |
| Кількість ручок | 1 |
| Матеріал петель | пластик |
| Матеріал ручок | пластик |
| Ширина | 320 мм |
Інформація про технічні характеристики, комплектацію, склад, країну виготовлення, зовнішній вигляд товару тощо носить довідковий характер і ґрунтується на останніх доступних відомостях від виробника. Для уточнення інформації про товар можна звернутись до колл-центру Продавця або Сайту.
У цього товару ще немає відгуків.
295 ₴
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Слідкуйте за нами:
Ми приймаємо:
© Інтернет-магазин MAUDAU 2026
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Пн-Нд: 9:00-21:00