Укр
Рус

Код товару: AR_3010085
| Тип | бездротовий зарядний пристрій |
| Живлення | прикурювач автомобіля, USB |
| Призначення | універсальне |
| Тип вихідного підключення | бездротове (Qi) |
| Максимальний вихідний струм | 1.67 A, 0.35 А |
| Кількість USB портів | 1 x USB |
| Швидка зарядка | PowerIQ |
| Колір | чорний |
| Країна виробник | Китай |
| Вихідний струм | 1.67 А, 0.35 А |
| Додаткові характеристики | вихідна потужність: 15 Вт, 10 Вт, 7.5 Вт, 5 Вт, живлення: USB, прикурювач |
| Максимальна вихідна потужність | 15 Вт |
| Особливості | smart Charge (інтелектуальний розподіл струму) |
| Гарантія | 2 роки |
Інформація про технічні характеристики, комплектацію, склад, країну виготовлення, зовнішній вигляд товару тощо носить довідковий характер і ґрунтується на останніх доступних відомостях від виробника. Для уточнення інформації про товар можна звернутись до колл-центру Продавця або Сайту.
У цього товару ще немає відгуків.
956 ₴
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Слідкуйте за нами:
Ми приймаємо:
© Інтернет-магазин MAUDAU 2026
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Пн-Нд: 9:00-21:00