Укр
Рус

Код товару: AR_3025910
Автоматичний зарядний пристрій, керований мікропроцесором, призначений для зарядки акумуляторів, що не обслуговуються, а також для довгострокової зарядки і підтримуючого заряду акумуляторів, які не використовуються постійно, як акумулятори класичних автомобілів, транспортних засобів для відпочинку, тракторів для газонів і т.п.
Вбудований мікропроцесор дозволяє заряджати всього за кілька кроків. Заряджання підтримує місткість акумулятора в межах 95 - 100 % і, отже, підтримує постійний заряд акумулятора. Операцію завантаження контролювати не потрібно.
Зарядний пристрій призначений для зарядки справних або необслуговуваних свинцево-кислотних акумуляторів 6 / 12 В (вологі / Ca / Ca / EFB акумулятори), а також свинцево-гелевих та AGM акумуляторів, що використовуються в автомобілях.
| Тип | імпульсний |
| Напруга заряджання | 6 В, 12 В |
| Тип акумулятора | AGM, GEL, LiFePO4, STD |
| Індикація заряду | РК дисплей |
| Особливості | клас захисту ip65, глибоке розрядження, захист від перевантаження АКБ, захист від перегріву, захист від короткого замкнення, программа заряда глубоко разряженных аккумуляторов, захист від переполюсування, автоматична система |
| Максимальна ємність акумулятора | 120 Агод |
| Країна виробник | Китай |
| Автоматичний режим (A) | є |
| Вага | 0.67 кг |
| Додаткові характеристики | споживана потужність 70 Вт |
| Захист | від короткого замикання, від перевантаження АКБ, від перегріву, від переполюсування |
| Мінімальна ємність акумулятора | 3 Агод |
| Нормальний режим (N) | є |
| Підключення до батареї | крокодили, круглі клеми |
| Струм зарядки | 4 А |
| Гарантія | 1 рік |
Інформація про технічні характеристики, комплектацію, склад, країну виготовлення, зовнішній вигляд товару тощо носить довідковий характер і ґрунтується на останніх доступних відомостях від виробника. Для уточнення інформації про товар можна звернутись до колл-центру Продавця або Сайту.
У цього товару ще немає відгуків.
3 516 ₴
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Слідкуйте за нами:
Ми приймаємо:
© Інтернет-магазин MAUDAU 2026
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Пн-Нд: 9:00-21:00