Укр
Рус

Код товару: AR_3025947
Тип - трансформаторний, Напруга заряджання - 6 В, 12 В, Тип акумулятора - кислотний, SLA, Індикація заряду - світлодіод, захист від перевантаження АКБ, захист від перегріву, захист від короткого замкнення, захист від переполюсування, Максимальна ємність акумулятора - 80 Агод, 6 А
| Тип | трансформаторний |
| Напруга заряджання | 6 В, 12 В |
| Тип акумулятора | кислотний, SLA |
| Індикація заряду | світлодіод |
| Особливості | захист від перевантаження АКБ, захист від перегріву, захист від короткого замкнення, захист від переполюсування |
| Максимальна ємність акумулятора | 80 Агод |
| Країна виробник | Польща |
| Вага | 1.5 кг |
| Додаткові характеристики | споживана потужність 70 Вт |
| Захист | від перевантаження АКБ, від перегріву, від переполюсування, від короткого замикання |
| Мінімальна ємність акумулятора | 15 Агод |
| Нормальний режим (N) | є |
| Підключення до батареї | крокодили |
| Струм зарядки | 6 А |
| Гарантія | 1 рік |
Інформація про технічні характеристики, комплектацію, склад, країну виготовлення, зовнішній вигляд товару тощо носить довідковий характер і ґрунтується на останніх доступних відомостях від виробника. Для уточнення інформації про товар можна звернутись до колл-центру Продавця або Сайту.
У цього товару ще немає відгуків.
927 ₴
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Слідкуйте за нами:
Ми приймаємо:
© Інтернет-магазин MAUDAU 2026
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Пн-Нд: 9:00-21:00