Укр
Рус

Код товару: AR_3010048
Зарядний пристрій Grand-X — це зручний і надійний мережевий зарядний пристрій.
Цей зарядний пристрій підходить для зарядження безлічі пристроїв: телефонів, плеєрів, розумних годинників, електронних книг.
Завдяки новим технічним рішенням зарядний пристрій набагато дбайливіший до мобільних акумуляторів, мобільних пристроїв, продовжуючи термін їхньої експлуатації.
| Тип | адаптер |
| Живлення | мережа |
| Призначення | універсальне |
| Тип вихідного підключення | USB |
| Максимальний вихідний струм | 2.1 А |
| Кількість USB портів | 1 x USB |
| Колір | чорний |
| Країна виробник | Китай |
| Вихідний струм | 2.1 A |
| Додаткові характеристики | вихідна напруга: 5 В |
| Максимальна вихідна потужність | 10.5 Вт |
| Особливості | захист від перенавантаження, захист від короткого замикання |
| Гарантія | 1 рік |
Інформація про технічні характеристики, комплектацію, склад, країну виготовлення, зовнішній вигляд товару тощо носить довідковий характер і ґрунтується на останніх доступних відомостях від виробника. Для уточнення інформації про товар можна звернутись до колл-центру Продавця або Сайту.
У цього товару ще немає відгуків.
236 ₴
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Слідкуйте за нами:
Ми приймаємо:
© Інтернет-магазин MAUDAU 2026
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Пн-Нд: 9:00-21:00