Зарядний пристрій Vinga 2xUSB-C PD30W + USB-A QC30W Display 30W Max (VCR30ACCDB) - фото 1
Зарядний пристрій Vinga 2xUSB-C PD30W + USB-A QC30W Display 30W Max (VCR30ACCDB)
Код товару: AR_3010123
Про товар
Пристрій обладнаний трьома портами, два з яких – USB Type-C, і один – USB-A. Це дозволяє заряджати одразу декілька гаджетів одночасно. Максимальний вихідний струм складає 4 А, а загальна вихідна потужність досягає 30 Вт. Такі характеристики гарантують надійність та швидкість зарядки, незалежно від вашого місця перебування.
Типадаптер
Живленнямережа
Тип вихідного підключенняUSB, USB Type-C
Максимальний вихідний струм4 А
Кількість USB портів1 x USB, 2 x USB Type C
Швидка зарядкаQuick Charge 3.0, Power Delivery 3.0
Колірчорний
Країна виробникКитай
Вихідний струм3 A, 2.5 A, 4 A
Максимальна вихідна потужність30 Вт