Зарядний пристрій Vinga 40W PD 2xUSB-C (20W+20W) Car Charger (VCPCCCC40) - фото 1
Зарядний пристрій Vinga 40W PD 2xUSB-C (20W+20W) Car Charger (VCPCCCC40)
Код товару: AR_3010099
Про товар
Тип - адаптер, Живлення - прикурювач автомобіля, Призначення - для фітнес-браслета, для рацій, універсальне, для геймпада, для екшн-камер, для смарт годинника, для TWS навушників, тип вихідного підключення - USB Type-C, Max - 3 А, 40 Вт, кількість USB портів - 2 x USB Type C, чорний
Типадаптер
Живленняприкурювач автомобіля
Тип вихідного підключенняUSB Type-C
Максимальний вихідний струм3 А
Кількість USB портів2 x USB Type C
Колірчорний
Країна виробникКитай
Вихідний струм1.67 А, 2.22 А, 3 A
Максимальна вихідна потужність40 Вт