Укр
Рус

Код товара: AR_3002347
Акумулятор - найважливіша частина ноутбука, яка забезпечує вам мобільність, і дає змогу залишатися завжди в мережі. Оригінальні елементи тільки найкращої якості та якісна збірка гарантують вам довготривалий термін роботи акумулятора, тривалий час роботи та гідну заміну оригінальної АКБ. Надійний адаптер змінного струму дозволяє без перебоїв одночасно заряджати батарею та працювати з пристроєм. Акумулятори проходять 16 етапів тесту за різними критеріями. Перевагами вибору наших батарей є відсутність "ефекту пам'яті", низький рівень саморозряду та здатність до швидкої перезарядки.
Характеристики:
Можна використовувати замість:
Сумісний з:
| Тип | Li-Pol |
| Вид | лицензионный |
| Страна производитель | Китай |
| Емкость | 4900mAh |
| Количество ячеек | 4 cell |
| P/N совместимых аккумуляторов | C41N2013 C41N2013-1 0B200-03880000 0B200-03880100 0B200-03880-100 0B200-03880200, ASUS ProArt StudioBook 16 H5600Q H5600QM Series ASUS ROG Zephyrus M16 GU603 Gaming Series ASUS ROG Zephyrus M16 GU603HE GU603HM GU603HR Series ASUS ROG Zephyrus S17 GX701LV Series GX701LV-EV003T GX701LV-EV039T GX701LV-HG023T GX701LV-HG040TS GX701LWS-X |
| Вес | 299 гр |
| Цвет | Чёрный |
| Напряжение | 15.2V |
| Размеры | 285 x 80 x 10 мм |
| Гарантия | 1 год |
Информация о технических характеристиках, комплектации, составе, стране изготовления, внешнем виде товара и т.п. носит справочный характер и основывается на последних доступных сведениях от производителя. Для уточнения информации о товаре можно обратиться в колл-центр Продавца или Сайта.
У этого товара еще нет отзывов.
3 002 ₴
Бесплатно c любых номеров
Звонки согласно тарифам вашего оператора
Следите за нами:
Мы принимаем:
© Интернет-магазин MAUDAU 2026
Бесплатно c любых номеров
Звонки согласно тарифам вашего оператора
Пн-Вс: 9:00-21:00