Укр
Рус

Код товару: AR_3026603
Мото акумулятор Bosch 6СТ-10 АзЕ 0 986 FA1 160 - це надійне та потужне рішення для забезпечення енергією вашого мотоцикла, водного мотоцикла, мопеда, скутера та снігохода. Розроблений відомим брендом Bosch, цей акумулятор забезпечує стабільне та довговічне живлення, підтримуючи безперебійну роботу вашого транспортного засобу.
Основні характеристики:
Застосування: ідеально підходить для мотоциклів, водних мотоциклів, мопедів, скутерів і снігоходів, забезпечуючи стабільне електроживлення в різноманітних умовах.
Купуючи мото акумулятор Bosch 6СТ-10 АзЕ 0 986 FA1 160, ви інвестуєте в надійне і потужне рішення для забезпечення енергією вашого мототранспорту в різних ситуаціях і умовах.
| Напруга | 12 В |
| Ємність батареї | 10 Агод |
| Пусковий струм | 120 А |
| Полярність | - / + (зворотна) Євро |
| Тип клем | квадратні (мото) |
| Тип корпусу | європейський |
| Необхідність обслуговування | необслуговуваний |
| Тип АКБ | AGM |
| Тип транспорту | мотоцикли, водні мотоцикли, скутери, мопеди, снігоходи |
| Ширина | 90 мм |
| Висота | 142 мм |
| Довжина | 133 мм |
| Країна виробник | Германия, Німеччина |
| Вага | 3.75 кг |
| Ручка для перенесення | ні |
| Гарантія | 1 рік |
Інформація про технічні характеристики, комплектацію, склад, країну виготовлення, зовнішній вигляд товару тощо носить довідковий характер і ґрунтується на останніх доступних відомостях від виробника. Для уточнення інформації про товар можна звернутись до колл-центру Продавця або Сайту.
У цього товару ще немає відгуків.
2 237 ₴
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Слідкуйте за нами:
Ми приймаємо:
© Інтернет-магазин MAUDAU 2026
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Пн-Нд: 9:00-21:00