Укр
Рус

Код товару: AR_3026561
Напруга - 12 В, Ємність батареї - 45 Агод, Пусковий струм - 330 А, Полярність - - / + (зворотна) Євро, Тип клем - тонкий конус (asian), Тип корпусу - азіатський, Необхідність обслуговування - необслуговуваний, свинцево-кислотний (SLA), Тип транспорту - легкові авто, ширина - 129 мм, висота - 227 мм, Довжина - 238 мм, вага - 12.8 кг
| Напруга | 12 В |
| Ємність батареї | 45 Агод |
| Пусковий струм | 330 А |
| Полярність | - / + (зворотна) Євро |
| Тип клем | тонкий конус (asian) |
| Тип корпусу | азіатський |
| Необхідність обслуговування | необслуговуваний |
| Тип АКБ | свинцево-кислотний (SLA) |
| Тип транспорту | легкові авто |
| Ширина | 129 мм |
| Висота | 227 мм |
| Довжина | 238 мм |
| Країна виробник | Чехія |
| Вага | 12.8 кг |
| Ручка для перенесення | так |
| Гарантія | 1 рік |
Інформація про технічні характеристики, комплектацію, склад, країну виготовлення, зовнішній вигляд товару тощо носить довідковий характер і ґрунтується на останніх доступних відомостях від виробника. Для уточнення інформації про товар можна звернутись до колл-центру Продавця або Сайту.
У цього товару ще немає відгуків.
3 673 ₴
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Слідкуйте за нами:
Ми приймаємо:
© Інтернет-магазин MAUDAU 2026
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Пн-Нд: 9:00-21:00