Укр
Рус

Код товару: AR_3026590
Exide — це акумулятори, які ідеально підходять для широкої низки автомобілів. Вони стійкі до вібрації й мають високу пускову потужність, а також міцну конструкцію. Ці акумулятори несуть низькі експлуатаційні витрати. Особливо добре такий акумулятор підійде для автомобілів, що не перевантажені додатковими електроприладами.
Для квадроцикла, для мопеда, для скутера.
Тип клем: Euro — Type 1.
| Напруга | 12 В |
| Ємність батареї | 8 Агод |
| Пусковий струм | 120 А |
| Полярність | + / - (пряма) СНД |
| Тип клем | квадратні (мото) |
| Тип корпусу | європейський |
| Необхідність обслуговування | необслуговуваний |
| Тип АКБ | AGM |
| Тип транспорту | мотоцикли |
| Ширина | 87 мм |
| Висота | 105 мм |
| Довжина | 150 мм |
| Країна виробник | США |
| Вага | 12 кг |
| Ручка для перенесення | ні |
| Гарантія | 1 рік |
Інформація про технічні характеристики, комплектацію, склад, країну виготовлення, зовнішній вигляд товару тощо носить довідковий характер і ґрунтується на останніх доступних відомостях від виробника. Для уточнення інформації про товар можна звернутись до колл-центру Продавця або Сайту.
У цього товару ще немає відгуків.
1 998 ₴
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Слідкуйте за нами:
Ми приймаємо:
© Інтернет-магазин MAUDAU 2026
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Пн-Нд: 9:00-21:00