Укр
Рус

Код товару: AR_3026602
Акумулятор автомобільний EXIDE START-STOP AGM 1,2Ah (+/-) (18CCA) (EK013) — компактне та ефективне джерело живлення, створене для забезпечення стабільної роботи сучасних автомобілів із системою Start-Stop та іншими енергозатратними технологіями. Завдяки технології AGM (Absorbent Glass Mat), цей акумулятор пропонує високу продуктивність і тривалий термін служби.
Акумулятор EXIDE START-STOP AGM EK013 оптимальний для використання в допоміжних системах автомобілів, мототехніці або інших спеціалізованих транспортних засобах, що потребують стабільного джерела енергії.
Основні характеристики:
Особливості та переваги:
| Напруга | 12 В |
| Ємність батареї | 1.2 Агод |
| Пусковий струм | 18 А |
| Полярність | + / - (пряма) СНД |
| Тип клем | квадратні (мото) |
| Тип корпусу | європейський |
| Необхідність обслуговування | необслуговуваний |
| Тип АКБ | AGM |
| Тип транспорту | моторні човни, резервне джерело живлення, автобудинки |
| Ширина | 43 мм |
| Висота | 58 мм |
| Довжина | 97 мм |
| Країна виробник | Польща |
| Ручка для перенесення | ні |
Інформація про технічні характеристики, комплектацію, склад, країну виготовлення, зовнішній вигляд товару тощо носить довідковий характер і ґрунтується на останніх доступних відомостях від виробника. Для уточнення інформації про товар можна звернутись до колл-центру Продавця або Сайту.
У цього товару ще немає відгуків.
932 ₴
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Слідкуйте за нами:
Ми приймаємо:
© Інтернет-магазин MAUDAU 2026
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Пн-Нд: 9:00-21:00