Укр
Рус

Код товару: AR_3026597
Автомобільний акумулятор EXIDE 6СТ-72 АзЕ START-STOP AGM EK720 - це сучасний високоякісний акумулятор. Відповідає всім сучасним вимогам і універсально підходить для використання в будь-яких транспортних засобах, яким наказано використання акумуляторів з виконанням корпусу європеєць і розташуванням плюсової клеми + праворуч. Акумуляторні клеми стандартні. Сучасна технологія упаковки пластин в корпус забезпечує досягнення дуже високого пускового струму А і збереження ємності акумулятора 72 Ач протягом дуже тривалого часу. Автомобільний акумулятор EXIDE 6СТ-72 АзЕ START-STOP AGM EK720 відрізняється вкрай низьким рівнем саморозряду і дозволяє запустити двигун автомобіля навіть після дуже тривалого простоювання. Корпус акумулятора виконаний з високоміцного пластика, стійкого до різних зовнішніх впливів, включаючи удари, перепади температур і вплив електричного струму, надійно захищає від витоку електроліту виключає мимовільне загоряння. Акумулятори бренду EXIDE заряджені і готові до роботи відразу ж після установки. На верхній кришці розташований індикатор заряду, а також наклейка з рекомендаціями по експлуатації. Для більш комфортного транспортування акумуляторної батареї передбачена ручка.
| Напруга | 12 В |
| Ємність батареї | 72 Агод |
| Пусковий струм | 760 А |
| Полярність | - / + (зворотна) Євро |
| Тип клем | стандартний конус (euro) |
| Тип корпусу | європейський |
| Необхідність обслуговування | необслуговуваний |
| Тип АКБ | AGM |
| Тип транспорту | легкові авто |
| Ширина | 175 мм |
| Висота | 190 мм |
| Довжина | 278 мм |
| Країна виробник | Польща, США |
| Ручка для перенесення | так |
| Гарантія | 1 рік |
Інформація про технічні характеристики, комплектацію, склад, країну виготовлення, зовнішній вигляд товару тощо носить довідковий характер і ґрунтується на останніх доступних відомостях від виробника. Для уточнення інформації про товар можна звернутись до колл-центру Продавця або Сайту.
У цього товару ще немає відгуків.
8 185 ₴
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Слідкуйте за нами:
Ми приймаємо:
© Інтернет-магазин MAUDAU 2026
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Пн-Нд: 9:00-21:00