Укр
Рус



Код товару: KM_3412656
HS D1 — багатофункціональний інструмент, що заміняє декілька окремих інструментів. Використовується для зняття ізоляції з одножильних і багатожильних проводів без пошкодження жили, опресовування ізольованих та неізольованих наконечників, а також обрізки проводу. Оснащений вбудованим обмежувачем довжини та автоматичним налаштуванням на потрібний розмір і товщину ізоляції, що робить процес роботи швидким і точним. Призначений для електромонтажних робіт.
| Параметр | Значення |
|---|---|
| Бренд | АСКО УКРЕМ |
| Артикул | A0170010139 |
| Модель | HS D1 |
| Тип | багатофункціональний інструмент |
| Призначення | електромонтажні роботи |
| Переріз проводу для зняття ізоляції | 0.2…6.0 мм² |
| Переріз наконечників для опресовування | 0.5…6 мм² |
| Обрізка проводу | до 30 мм |
| Вага | 0.380 кг |
| Довжина | 205 мм |
Інформація про технічні характеристики, комплектацію, склад, країну виготовлення, зовнішній вигляд товару тощо носить довідковий характер і ґрунтується на останніх доступних відомостях від виробника. Для уточнення інформації про товар можна звернутись до колл-центру Продавця або Сайту.
У цього товару ще немає відгуків.
760 ₴
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Слідкуйте за нами:
Ми приймаємо:
© Інтернет-магазин MAUDAU 2026
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Пн-Нд: 9:00-21:00