Укр
Рус

Код товару: AR_3013698
Компанія CSB є професіоналом в галузі виробництва акумуляторних батарей для систем безперебійного живлення й енергетичного резервування. Усі акумулятори CSB вироблені за AGM-технологією та не потребують обслуговування, вони герметичні — працюють у будь-якому положенні, безпечні в експлуатації, мають низький рівень саморозряджання та високонадійні.
Акумуляторна батарея HRL1234WF2FR від CSB — це батарея HRL-серії зі збільшеним, порівнюючи з серією HR, терміном експлуатації, яка має широкий спектр застосування.
Свинцево-кислотні акумулятори HRL мають термін експлуатації, який передбачає до 10 років роботи в умовах безперервного підзаряджання за 25 °C або понад 260 робочих циклів (за умови 100%-го розрядження). Акумуляторні батареї HRL не потребують обслуговування — вироблені за AGM-технологією; герметизовані — працездатні в будь-якому положенні; безпечні в експлуатації; мають низький рівень саморозряджання; високонадійні.
Акумуляторна батарея HRL, спеціально призначена для циклів глибокого розряджання, герметизована необслуговувана батарея для джерел безперебійного живлення (UPS), підходить і для резервного живлення промислового обладнання, використовується в системах охоронної та пожежної сигналізації, портативному вимірювальному обладнанні, електроприладах та іншому обладнанні.
| Напруга | 12 В |
| Ємність | 9 Аг |
| Призначення | для ДБЖ |
| Країна виробник | Тайвань |
| Вага | 2.7 кг |
| ВАЖЛИВО | Дата виробництва на корпусі вказана в форматі Рік/Місяц/День |
| Розмір | 150.9 х 94.3 х 64.8 мм |
| Гарантія | 1 рік |
Інформація про технічні характеристики, комплектацію, склад, країну виготовлення, зовнішній вигляд товару тощо носить довідковий характер і ґрунтується на останніх доступних відомостях від виробника. Для уточнення інформації про товар можна звернутись до колл-центру Продавця або Сайту.
У цього товару ще немає відгуків.
1 855 ₴
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Слідкуйте за нами:
Ми приймаємо:
© Інтернет-магазин MAUDAU 2026
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Пн-Нд: 9:00-21:00