Укр
Рус

Код товару: AR_3009945
Ключові характеристики портативного акумулятора Baseus Star Lord Display 22.5W 30000 mAh Black
| Ємність | 30000 mAh |
| Призначення | для смарт-годинників, для роутера, для телефона, для планшета |
| Електрохімічна система | Li-pol |
| Джерело заряду батареї | USB |
| Інтерфейси підключення (вхід) | microUSB, USB Type-C |
| Інтерфейси підключення (вихід) | USB Type-C, 2 х USB, USB |
| Особливості | цифровий дисплей, Quick Charge 3.0, Power Delivery |
| Колір | чорний |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 648 г |
| Вихідний струм | 2 A, 1.5 A, 3 A, 2.25 A |
| Вхідна напруга | 5 V, 9 V, 12 V, 10 V |
| Вхідний струм | 3 A |
| Захист | захист від короткого замикання, захист від перезаряду, захист від перевантаження по струму, захист від перегріву, надлишкової напруги на вході, неправильного використання роз'ємів |
| Максимальна вихідна потужність, Вт | 22.5 |
| Розмір | 154.8 x 69.4 x 41.5 мм |
| Також | павербанк для роутера |
| Гарантія | 1 рік |
Інформація про технічні характеристики, комплектацію, склад, країну виготовлення, зовнішній вигляд товару тощо носить довідковий характер і ґрунтується на останніх доступних відомостях від виробника. Для уточнення інформації про товар можна звернутись до колл-центру Продавця або Сайту.
У цього товару ще немає відгуків.
2 727 ₴
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Слідкуйте за нами:
Ми приймаємо:
© Інтернет-магазин MAUDAU 2026
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Пн-Нд: 9:00-21:00