Укр
Рус

Код товару: AR_3009974
Ємність - 48000 mAh, електрохімічна система - LiFePo4, Джерело заряду батареї - мережа 220 В, інтерфейси підключення (вихід) - 2 х USB, 3 х USB, 3 x USB Type-C, вихідний струм - 1.5 A, 5 A, 3 A, 2 A, розмір - 145 х 106 x 77 мм, Колір - темно-сірий
| Ємність | 48000 mAh |
| Призначення | для ноутбука, для телефона, для планшета, для плеєра, для смарт-годинників, для роутера |
| Електрохімічна система | LiFePo4 |
| Джерело заряду батареї | мережа 220 В |
| Інтерфейси підключення (вхід) | USB Type-C |
| Інтерфейси підключення (вихід) | 2 х USB, 3 х USB, 3 x USB Type-C |
| Особливості | цифровий дисплей, Quick Charge 3.0, Power Delivery, Наскрізна зарядка, З вбудованим кабелем, 300 W |
| Колір | темно-сірий |
| Країна виробник | Китай |
| Вихідний струм | 2 A, 1.5 A, 5 A, 3 A |
| Вхідна напруга | 5 V, 20 V, 9 V, 12 V, 15 V, 28 V |
| Вхідний струм | 3 A, 5 A |
| Захист | захист від короткого замикання, захист від перезаряду, надлишкової напруги на вході, надлишкової напруги на виході |
| Максимальна вихідна потужність, Вт | 300 |
| Розмір | 145 х 106 x 77 мм |
| Також | павербанк для роутера |
| Гарантія | 1 рік |
Інформація про технічні характеристики, комплектацію, склад, країну виготовлення, зовнішній вигляд товару тощо носить довідковий характер і ґрунтується на останніх доступних відомостях від виробника. Для уточнення інформації про товар можна звернутись до колл-центру Продавця або Сайту.
У цього товару ще немає відгуків.
7 215 ₴
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Слідкуйте за нами:
Ми приймаємо:
© Інтернет-магазин MAUDAU 2026
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Пн-Нд: 9:00-21:00