Укр
Рус

Код товару: AR_3009925
| Ємність | 30000 mAh |
| Призначення | для ноутбука, для телефона, для планшета, для плеєра, для смарт-годинників, для роутера |
| Електрохімічна система | Li-ion |
| Джерело заряду батареї | USB Type C |
| Інтерфейси підключення (вхід) | USB Type-C, USB |
| Інтерфейси підключення (вихід) | USB Type-C, 2 х USB |
| Особливості | Power Delivery, 100 W |
| Колір | сірий |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 566 г |
| Вихідний струм | 2 A, 1.5 A, 5 A, 3 A, 4.5 A |
| Вхідна напруга | 5 V, 20 V, 9 V, 12 V, 15 V |
| Вхідний струм | 3 A |
| Максимальна вихідна потужність, Вт | 100 |
| Матеріал корпусу | пластик |
| Розмір | 177 х 82 х 26 мм |
| Також | павербанк для роутера |
| Гарантія | 1 рік |
Інформація про технічні характеристики, комплектацію, склад, країну виготовлення, зовнішній вигляд товару тощо носить довідковий характер і ґрунтується на останніх доступних відомостях від виробника. Для уточнення інформації про товар можна звернутись до колл-центру Продавця або Сайту.
У цього товару ще немає відгуків.
3 924 ₴
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Слідкуйте за нами:
Ми приймаємо:
© Інтернет-магазин MAUDAU 2026
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Пн-Нд: 9:00-21:00