Укр
Рус

Отримайте більше, ніж очікуєте з новим заглибним блендером Quickchef+ HB672830.
Поєднання потужності, швидкості та різноманітних аксесуарів дають можливість втілювати в життя будь-які кулінарні ідеї. Ексклюзивна технологія лез Powelix та потужний мотор 1000 Вт допоможуть досягти ідеальної текстури ваших страв. Використовуйте один із 20 доступних режимів, щоб працювати з найрізноманітнішими інгредієнтами.
Потужність 1000 Вт
Висока потужність дозволяє швидко та результативно працювати з твердими інгредієнтами.
Насолоджуйтесь бездоганною текстурою сумішей під час приготування навіть найскладніших рецептів.
Інноваційна система лез PoweliX
Покращена ефективність змішування інгредієнтів та до 30% швидше подрібнення з іще більш однорідною текстурою. Ідеальна консистенція ваших страв без зайвих зусиль.
Зручна ручка Soft Touch
Ергономічна ручка з м’яким покриттям додає зручності та запобігає ковзанню.
Надійні деталі з нержавійної сталі
Для щоденної роботи впродовж років без пошкоджень та корозії.
4 сталеві леза з технологією Powelix
Леза з нержавійної сталі, які здатні впоратись із будь-яким завданням.
Панель швидкості
Перемикайте швидкості безпосередньо під час роботи, без необхідності вимикати пристрій. Інтуїтивно зрозуміле управління та 20 режимів + Turbo режим дають змогу легко та точно керувати всіма процесами.
Тихий режим — мінімум шуму
Особливий режим вдвічі зменшує гучність роботи приладу* без втрати ефективності. Блендер замішує інгредієнти на низькій швидкості, готуючи бездоганне тісто для млинців, а також супи чи смузі.
Металева ніжка із захистом від бризок
Особлива конструкція занурювальної ніжки зменшує шум та вібрацію осі, а її нижня форма, що захищає інгредієнти від розбризкування, дарує абсолютний комфорт під час використання.
Анатомічна форма ручки в поєднанні з фірмовим покриттям Soft Touch роблять процес приготування не тільки ефективним, а й справді зручним. Єдність двох рішень дарує надійну фіксацію пристрою у руці, запобігаючи ковзанню.
Легкий догляд
Завдяки простоті конструкції та знімним деталям догляд за пристроєм не спричинює жодних труднощів. Насадки можна очищувати як вручну, так і в посудомийній машині.
| Тип | занурювальний |
| Потужність | 1000 Вт |
| Подрібнювач | з подрібнювачем |
| Ємність міні-подрібнювача | 500 мл |
| Насадки та ножі | ніж для подрібнення, насадка-блендер |
| Кількість швидкостей | 20 |
| Матеріал ніжки блендера | метал |
| Функції | турборежим, захист двигуна від перегрівання |
| Колір | чорний, сріблястий |
| Країна виробник | Китай |
| Ємність мірної склянки | 0.8 л |
| Вага | 1.25 кг |
| Габарити | 415 х 70 х 70 мм |
| Додаткові ємності | чопер, мірний стакан |
| Матеріал корпусу | пластик + метал |
| Особливості | ручка з м'яким покриттям, функція тихого режиму |
| Режими роботи | подрібнення, збивання, блендер |
| Гарантія | 2 роки |
Інформація про технічні характеристики, комплектацію, склад, країну виготовлення, зовнішній вигляд товару тощо носить довідковий характер і ґрунтується на останніх доступних відомостях від виробника. Для уточнення інформації про товар можна звернутись до колл-центру Продавця або Сайту.
У цього товару ще немає відгуків.
2 527 ₴
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Слідкуйте за нами:
Ми приймаємо:
© Інтернет-магазин MAUDAU 2026
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Пн-Нд: 9:00-21:00