Укр
Рус








Код товару: AR_3005949
Повністю модульні блоки живлення серії CORSAIR RM SHIFT можуть похвалитися революційним інтерфейсом бічного кабелю, щоб усі ваші з’єднання були легко доступними для надзвичайно зручного енергозбереження 80 PLUS Gold.
Інноваційна запатентована бічна панель блоку живлення з модульними з’єднаннями дає змогу зручно під’єднувати кабелі до бічної поверхні блоку живлення, що полегшує під’єднання та керування кабелями.
Стандарт ATX вимагає високого рівня надійності та енергоефективності. Кабелі GPU PCIe 5.0 включені для використання з сучасними відеокартами, такими як серія NVIDIA GeForce RTX 40.
140-міліметровий вентилятор із низьким коефіцієнтом тертя і підтримкою режиму Zero RPM забезпечує охолодження блоку живлення, залишаючись практично безшумним, коли він не перебуває під високим навантаженням.
Постійна вихідна потужність з ефективністю до 90% і сертифікація Cybenetics для нижчого енергоспоживання, меншого рівня шуму та низьких температур.
Виготовлений на 100% промислових японських електролітичних конденсаторах з номінальною температурою 105°C для непохитної потужності та надійності.
| Тип БЖ | модульні, для комп'ютерів |
| Стандарт БЖ | ATX 12V v3.0 |
| Потужність | 750 Вт |
| Модульне підключення кабелів | Full |
| Сертифікація 80 PLUS | 80 PLUS Gold |
| Модуль PFC | активний |
| Кіл-ть роз'ємів додаткового живлення для відеокарт | 4 |
| Кількість роз'ємів SATA | 12 |
| Діаметр вентиляторів | 1x140 мм |
| Країна виробник | Китай |
| (Збірка) Довжина блоку живлення, мм | 180 |
| OutputCurrent +12V1 | 62.5A |
| OutputСurrent +3,3V | 20A |
| OutputСurrent +5V | 20A |
| OutputСurrent +5Vsb | 3А |
| Кількість роз'ємів Peripheral | 4 |
| Підключення відеокарти | 3x6+2 pin, 1x12VHPWR |
| Підключення материнскої плати | 20+4 pin |
| Підключення процесора | 2x4+4pin |
| Розмір, мм | 180 x 150 x 86 мм |
| Тип охолодження | вентилятор |
| Гарантія | 1 рік |
Інформація про технічні характеристики, комплектацію, склад, країну виготовлення, зовнішній вигляд товару тощо носить довідковий характер і ґрунтується на останніх доступних відомостях від виробника. Для уточнення інформації про товар можна звернутись до колл-центру Продавця або Сайту.
У цього товару ще немає відгуків.
9 483 ₴
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Слідкуйте за нами:
Ми приймаємо:
© Інтернет-магазин MAUDAU 2026
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Пн-Нд: 9:00-21:00