Блок живлення для ноутбука Dell 180W 19.5V 9.23A раз'ем 7.4/5.0(pin inside) (DA180PM111 / A40252) - фото 1
Блок живлення для ноутбука Dell 180W 19.5V 9.23A раз'ем 7.4/5.0(pin inside) (DA180PM111 / A40252) - фото 2
Блок живлення для ноутбука Dell 180W 19.5V 9.23A раз'ем 7.4/5.0(pin inside) (DA180PM111 / A40252)
Код товару: PH_2833012
Про товар
Пропонуємо до Вашої уваги Блок живлення для ноутбука Dell 180W 19.5V 9.23A разъем 7.4/5.0(pin inside) (DA180PM111 / A40252) Гарантія: 12 міс. Вид - оригінальний, Сумісність з ноутбуками - Dell, тип роз'єму підключення до ноутбука - 7.4 x 5.0 мм, джерело живлення - мережа 220 В, вихідна потужність - 180 Вт
Характеристики
Бренд
Dell
Сумісний бренд
Dell
Вихідна напруга
19.5 В
Сила струму
9.23 А
Вихідна потужність
180 Вт