Блок живлення для ноутбука HP PowerPlant 220V, 19V 135W 7.1A (7.4*5.0) (HP135F7450) - фото 1
Блок живлення для ноутбука HP PowerPlant 220V, 19V 135W 7.1A (7.4*5.0) (HP135F7450)
Код товару: PH_2828576
Про товар
Пропонуємо до Вашої уваги Блок живлення для ноутбука HP PowerPlant 220V, 19V 135W 7.1A (7.4*5.0) (HP135F7450) Гарантія: 24 міс. Сумісні партномери: HP 397747-001, PA-11331-08HC, 397803-001, 384023-001, 391174-001, 397747-003,384022-001, 384023-003,7 08, 397804-001, 416931-001, 437343-001, 463557-001, 463959-001, HSTNN-LA03 Підходить до моделей: HP Business Notebook NC NC4400, NC6300, NC6120, NC6110, NC6400 HP Business Notebook NX NX6115, NX6125, NX6320, NX7400, NX8420, NX9420 HP Business Notebook 6050b, 6515b, 6710b, 6710s, 6715b, 6910p, 8510p, 8510w, 8710p, 8710w HP Tablet TC4400, NX6115, NX6320, NC4400, NC6120, NC6400, NW8440, NX6110, NX6125, NX7400, NX8420, NX9420, NX7400, NC4400, NC6120, NC6400, NW8440, NX6110, NX6115, NX6125, NX6320, NX8420, NX9420, Tablet PC TC4400 HP Compaq Ultra-slim Desktops
Характеристики
Сумісний бренд
HP (Hewlett-Packard)
Вихідна напруга
19 В
Сила струму
7.1 А
Вихідна потужність
135 Вт