Блок живлення для ноутбука PowerPlant HP135F7450 - фото 1
Блок живлення для ноутбука PowerPlant HP135F7450 - фото 2
Блок живлення для ноутбука PowerPlant HP135F7450
Код товару: LE_2220268
Про товар
Тип: Блок живлення для ноутбука
Підключення: мережа
Потужність, Вт: 135
Вихідна напруга, В: 19
Вихідний струм, А: 7,1
Роз'єм: 7,4x5,0
Сумісність: HP
Розмір, мм: 160х60х40
Вага, г: 600
Характеристики
Бренд
PowerPlant
Сумісний бренд
HP (Hewlett-Packard)
Тип роз'єму
7.4 x 5.0 мм
Вихідна напруга
19 В
Сила струму
7.1 А
Вихідна потужність
135 Вт