Блок живлення для ноутбука PowerPlant WM-IB65HUSB - фото 1
Блок живлення для ноутбука PowerPlant WM-IB65HUSB - фото 2
Блок живлення для ноутбука PowerPlant WM-IB65HUSB - фото 3
Блок живлення для ноутбука PowerPlant WM-IB65HUSB
Код товару: LE_2220031
Про товар
Тип: Блок живлення для ноутбука
Підключення: мережа
Потужність, Вт: 65
Вихідна напруга, В: 20
Вихідний струм, А: 3,25
Роз'єм: USB square type
Сумісність: Lenovo
Розмір, мм: 75х75х30
Вага, г: 25
Характеристики
Бренд
PowerPlant
Сумісний бренд
Lenovo
Вихідна напруга
20 В
Сила струму
3.25 А
Вихідна потужність
65 Вт