Блок живлення для ноутбуків 1stCharger Samsung 60W 19V/3.16A 5.5x3.0 силовий кабель (AC1STSA60WA) - фото 1
Блок живлення для ноутбуків 1stCharger Samsung 60W 19V/3.16A 5.5x3.0 силовий кабель (AC1STSA60WA)
Код товару: AA_2179233
Сумісний бренд
Samsung
Тип роз'єму
5.5 x 3.0 мм
Вихідна напруга
19 В
Сила струму
3.16 А
Вихідна потужність
60 Вт