Блок живлення для ноутбуків Merlion HP 19V 1.58A 30 Вт штекер 3.5 х 1.5 мм довжина 0.9 м + кабель живлення (LHP30/19-3.5 х 1.5) - фото 1
Блок живлення для ноутбуків Merlion HP 19V 1.58A 30 Вт штекер 3.5 х 1.5 мм довжина 0.9 м + кабель живлення (LHP30/19-3.5 х 1.5)
Код товару: AA_2180187
Акція
До кінця акції 140 днів
Про товар
Блок живлення MERLION для ноутбука HP 19V - пристрій призначений для підтримки твого ноутбука (від мережі, зарядка). Підходить до багатьох моделей ноутбуків HP. Дуже важливо вибрати якісний зарядний пристрій для того, щоб з твоїм ноутбуком було все гаразд. Блок живлення MERLION – твій надійний вибір. Як зрозуміти що цей блок для твого ноутбука: якщо у тебе зберігся старий блок живлення, візьми його в руки на наклейці повинна бути інформація про напругу (V) та силу струму (А) перепиши її та звір із цим блоком живлення зверніть увагу на штекер, в більшості випадків він повинен підійти до твоєї моделі. Характеристики: Вхідна напруга 100-240V 50-60 Hz Потужність: 30 W Напруга: 19V Сила струму: 1,58 A Тип роз`єму: роз`єм 3,5*1,5 мм Довжина 0,9м Колір чорний Кількість в упаковці: 1 шт. (Блок + кабель) Артикул виробника: LHP30/19-3.5*1.5 id mcrtr-249607
Призначення: Для ноутбука
Характеристики
Бренд
Merlion
Країна-виробник
Китай
Сумісний бренд
HP (Hewlett-Packard)
Тип роз'єму
3.5 x 1.5 мм
Вихідна напруга
19 В
Сила струму
1.58 А
Вихідна потужність
30 Вт