Блок живлення до ноутбуку Merlion HP 65W 19.5V 3.33A, 4.5*3,0 (00170 / LHP65/19.5-4.5*3,0) - фото 1
Блок живлення до ноутбуку Merlion HP 65W 19.5V 3.33A, 4.5*3,0 (00170 / LHP65/19.5-4.5*3,0) - фото 2
Блок живлення до ноутбуку Merlion HP 65W 19.5V 3.33A, 4.5*3,0 (00170 / LHP65/19.5-4.5*3,0)
Код товару: LE_2071038
Про товар
Вид - ліцензійний, Сумісність з ноутбуками - HP, тип роз'єму підключення до ноутбука - 4.5 x 3.0 мм, джерело живлення - мережа 220 В, вихідна потужність - 65 Вт
Вид: ліцензійний
Сумісність з ноутбуками: HP
Тип роз'єму підключення до ноутбука: 4.5 x 3.0 мм
Джерело живлення: мережа 220 В
Вихідна потужність: 65 Вт
Вихідна напруга: 19.5 В
Вихідний струм (сила струму): 3.33 А
Характеристики
Бренд
Merlion
Країна-виробник
Китай
Сумісний бренд
HP (Hewlett-Packard)
Тип роз'єму
4.5 x 3.0 мм
Вихідна напруга
19.5 В
Сила струму
3.33 А
Вихідна потужність
65 Вт