Блок живлення PowerPlant для ноутбуків LG 19V 1.3A 25W 6.5x4.4 (LG25F6544) - фото 1
Блок живлення PowerPlant для ноутбуків LG 19V 1.3A 25W 6.5x4.4 (LG25F6544)
Код товару: AA_2180704
Акція
До кінця акції 140 днів
Про товар
Блок живлення для ноутбуків PowerPlant LG 220V, 19V 25W 1.3A (6.5*4.4) with pin - якісний і надійний адаптер змінного струму, що дозволяє одночасно заряджати ноутбук від мережі і працювати з ним. Забезпечує швидке заряджання ноутбуку і гарантує безпеку при нестабільній роботі електромережі. Легка вага і невеликий розмір дозволяють без зусиль носити його в сумці для ноутбука. Дозволяє заряджати акумулятор всюди, де є розетка. Забезпечує безперебійну роботу, що дозволить Вам бути впевненим у збереженні вашого ноутбука і даних на ньому. Блок живлення має якісні конектори з міцної і вогнетривкої пластмаси, що забезпечує довговічне використання і надійність від займань. Технічні характеристики: Назва: Блок живлення для ноутбуків PowerPlant LG 220V, 19V 25W 1.3A (6.5*4.4) with pin Вид: Спеціалізовані блоки живлення Вихідна напруга: 19V Вхідна напруга: 220V Вихідний струм: 1.3A Споживана потужність: 25W Роз'єми: 6.5*4.4 мм Артикул виробника: LG25F6544 id mcrtr-265063
Призначення: Для ноутбука
Характеристики
Бренд
PowerPlant
Країна-виробник
Китай
Сумісний бренд
LG
Тип роз'єму
6.5 x 4.4 мм
Вихідна напруга
19 В
Сила струму
1.3 А
Вихідна потужність
25 Вт