Укр
Рус












Код товару: AR_3005926
Vinga 450W PSU-450-12 - це надійний вбудований комп'ютерний блок живлення, оснащений 1 гніздом для подачі додаткового живлення на графічний адаптер.
Безпека в процесі функціонування пристрою забезпечують схеми захисту від підвищеної напруги, створені точками спрацьовування OVP, а також резистори обмеження перевантаження для кожного каналу окремо і транзисторні запобіжники від коротких замикань. Кулер діаметром 12 см охолоджує пристрій в процесі роботи, не допускаючи перегріву навіть при вкрай інтенсивних навантаженнях.
У моделі передбачено один вхід для подачі живлення на відеокарту, а також 2 входи Peripheral і 4 гнізда SATA. Потужності приладу з лишком вистачає на обслуговування не дискретних графічних адаптерів. Тому рекомендується використовувати даний пристрій при збірках комп'ютерів з відеокартами, які інтегруються в процесор або материнську плату. В цьому випадку можна бути впевненим в тому, що 450W PSU-450-12 ідеально підійде вашій ПК в якості вторинного джерела живлення.
| Тип БЖ | для комп'ютерів |
| Стандарт БЖ | ATX 12 V |
| Потужність | 450 Вт |
| Модульне підключення кабелів | не має |
| Кіл-ть роз'ємів додаткового живлення для відеокарт | 1 |
| Кількість роз'ємів SATA | 4 |
| Діаметр вентиляторів | 1x120 мм |
| Країна виробник | Китай |
| OutputCurrent +12V1 | 32A |
| OutputСurrent +3,3V | 24A |
| OutputСurrent +5V | 15A |
| OutputСurrent +5Vsb | 2.5А |
| OutputСurrent -12V | 0.3А |
| Захист від | OVP (захист від підвищенння напруги), OCP (захист від перевантаження по струму на кожному каналі), SCP (захист від короткого замикання) |
| Кількість роз'ємів Peripheral | 2 |
| Підключення відеокарти | 1x6+2 pin |
| Підключення материнскої плати | 24 pin |
| Підключення процесора | 4+4pin |
| Тип охолодження | вентилятор |
| Гарантія | 1 рік |
Інформація про технічні характеристики, комплектацію, склад, країну виготовлення, зовнішній вигляд товару тощо носить довідковий характер і ґрунтується на останніх доступних відомостях від виробника. Для уточнення інформації про товар можна звернутись до колл-центру Продавця або Сайту.
У цього товару ще немає відгуків.
897 ₴
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Слідкуйте за нами:
Ми приймаємо:
© Інтернет-магазин MAUDAU 2026
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Пн-Нд: 9:00-21:00