Укр
Рус



Код товару: AR_2997933
Рекомендований розмір ноутбуку - 15.6", Спосіб закриття - блискавка, Матеріал - поліестер, зовнішні розміри чохла (ШхВхГ) - 40х29х3 см, додатково - водостійкість
| Рекомендований розмір ноутбуку | 15.6" |
| Спосіб закриття | блискавка |
| Матеріал | поліестер |
| Додатково | водостійкість |
| Колір | сірий |
| Країна виробник | Україна |
| Висота основного відсіку | 250 мм |
| Глибина основного відсіку | 25 мм |
| Зовнішні розміри чохла (ШхВхГ) | 40х29х3 см |
| Кількість основних відсіків | 1 |
| Ширина основного відсіку | 390 мм |
| Гарантія | 1 рік |
Інформація про технічні характеристики, комплектацію, склад, країну виготовлення, зовнішній вигляд товару тощо носить довідковий характер і ґрунтується на останніх доступних відомостях від виробника. Для уточнення інформації про товар можна звернутись до колл-центру Продавця або Сайту.
У цього товару ще немає відгуків.
407 ₴
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Слідкуйте за нами:
Ми приймаємо:
© Інтернет-магазин MAUDAU 2026
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Пн-Нд: 9:00-21:00