ДБЖ Ritar E-RTM1200 (720W) ELF-L, LED, AVR, 3st, 3xSCHUKO socket, 2x12V7Ah, metal Case Q2 (405x195x285) 10.2 кг (340x120x190) - фото 1
ДБЖ Ritar E-RTM1200 (720W) ELF-L, LED, AVR, 3st, 3xSCHUKO socket, 2x12V7Ah, metal Case Q2 (405x195x285) 10.2 кг (340x120x190)
Код товару: TP_1689215
Про товар
Характеристики:
Номінальна потужність: 1200VA / 720Ват
Коефіцієнт потужності: 0,6
ТТип вихідного сигналу: аппроксимированная (модифікована) синусоїда
Вхідна напруга: 220V: 145 ~ 290V AC
Вихідна напруга: 220V: 190 ~ 255V AC ± 10%
Час перемикання: 2 ≤ 6ms
Стабілізація (AVR): 3 ступені (мікропроцесорне управління, крок 22,5V )
Нижні пороги перемикань: 140V ± 5V AC
Верхні пороги перемикань: 280V ± 5V AC
Частота: 50Hz / 60 Hz
Час роботи від батареї при навантаженні 200W: 19 хв.
Захист від короткого замикання: є
Захист від повного розряду батареї: є
Аварійне відключення (захист від перевантаження): є
Холодний старт: є
Наскрізний нуль: є
USB інтерфейс: -
Захист ліній зв'язку: -
Включення / відключення звукової індикації: є
Тип індикації: світлодіоди Normal / Overload / Backup
Індикатор заміни батареї: є
Герметична батарея: 2х 12В 7 А/г
Тип запобіжника: термічний вставка плавка
Кількість розеток Schuko: 3
Тип корпуса: метал, колір чорний
Робоча температура: 0 - 45 °С
Розмір упаковки (ДxШxВ), мм: 405x195x285
Розмір пристрою (ДxШxВ), мм: 340x120x190
Нетто, кг: 10.2
Брутто, кг:
Характеристики
Бренд
Ritar
Країна-виробник
Китай
Форм-фактор
Стаціонарні
Гарантія
24 місяці
Всі характеристики
Продавець
tehnopost
У цього товару ще немає відгуків.
Даруємо 10 балобонусів за інформативний відгук та підтверджену покупку
Немає в наявності
-9%